Vrituálna 3D prehliadka našej predajne

Chcete si pozrieť naše priestory? Presvedčiť sa čo ponúkame? Urobte si kompletnú prehliadku našej predajne. Uvidíte, čo máme vystavené, a čo v predajni nájdete. Na 800m2 plochy uvidíte množstvo originálnych vystavených kúskov.

Ako postupovať v 3D prehliadke?

Kliknite na tlačítko 3D virtuálna prehliadka. A za okamih sa objaví začiatok prehliadky. Postupujte buď:
1. pomocou šipky - vždy v smere prehliadky (ak šipka nie je vidieť pomocou myši otáčajte sa v obraze - niekedy šipka je mimo zorného uhla)
2. alebo klikajte na lištu vľavo kde je zoznam fotografií, ktoré idú chronologiky v smere prehliadky.

Preverte
si dostupnosť, overte si cenu:

Pri každom sortimente si môžete preveriť dostupnosť sedacej súpravy a cenu. Vždy Vás budeme kontaktovať ihneď, ako to bude možné.

Potvrdením súhlasu a odoslaním tohto formuláru udeľujem prevádzkovateľovi, El Gaučo s. r. o., prevádzka: Trstínska 3, 917 08 Trnava, IČO: 51 071 835, súhlas so spracúvaním svojich vyššie uvedených osobných údajov na účel SPRACOVANIE DOPYTU, a to na čas do vybavenia dopytu alebo cenovej ponuky. Súhlas je možné kedykoľvek u prevádzkovateľa odvolať zaslaním žiadosti na email elgauco@elgauco.sk.

Predajňa v CITY PARKU

Exkluzívna predajňa sedacích súprav EL GAUČO sa nachádza priamo v obchodnej pasáži CITY PARK v Trnave. Na ploche 800 m2 ponúka viac ako 40 typov vystavených sedačiek, aby ste sa o ich kvalitách mohli presvedčiť ešte pred samotnou kúpou. EL GAUČO sa zameriava i na rozšírený sortiment exkluzívneho nábytku - stoly, stolíky, stoličky.

pre1pre4
logo 2

800 m2

predajnej plochy v CITY PARKU

viac ako 40

vystavených sedacích súprav v predajni

viac ako 450

predajných položiek ponúkaných z nášho sortimentu

city park

Copyright El GAUČO s.r.o. 2017, web a seo: fg Ateliér