AGAT

Kreslo

Moderné, veľmi pohodlné soliter kreslo, osadené na drevených nožičkách.

Podrobnosti

Dostupnosť: na objednávku

Cena s DPH:

218 EUR

* cena v prevedení - základný variant látky, nemusí korešpondovať s obrázkom

Popis:

Moderné, veľmi pohodlné soliter kreslo, osadené na drevených nožičkách. Výber kontrastnej farby poťahu kresla oživí každý interiér. Kreslo AGAT je skvelým doplnkom a tiež miestom vhodným na relax.

Rozmery a ceny:

Rozmery: šírka 78 cm, výška 74 cm, hĺbka 70 cm

Kategória látky A B C D E F G H
Cena s DPH v EUR 218 EUR 233 EUR 248 EUR 260 EUR 275 EUR 290 EUR 305 EUR 318 EUR

Látky:

Na výber je 36 kolekcií v 8 cenových kategóriach látok (kategórie A, B, C, D, E, F, G, H). Hore uvedené ceny kresla a segmentov sú ceny kategórie látky A. V katalógu - nižšie je 36 kolekcií látok (v 8 kategóriach). Pri každej kolekcii látok je uvedená aj kategória, do ktorej je kolekcia zaradená.

Ceny sedačiek a segmentov v prevedení s látkou kategórie B až H - požiadajte prostredníctvom dopytu cez formulár, alebo prostredníctvom mailu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

arezo 1
Látky Arizona 1+3 a Arizona 4+2, cena: 260 EUR s DPH
arezo 1
Látky Arizona 3+1 a Arizona 8+5, cena: 260 EUR s DPH

Preverte
si dostupnosť, overte si cenu:

Pri každom sortimente si môžete preveriť dostupnosť sedacej súpravy a cenu. Vždy Vás budeme kontaktovať ihneď, ako to bude možné.

Potvrdením súhlasu a odoslaním tohto formuláru udeľujem prevádzkovateľovi, El Gaučo s. r. o., prevádzka: Trstínska 3, 917 08 Trnava, IČO: 51 071 835, súhlas so spracúvaním svojich vyššie uvedených osobných údajov na účel SPRACOVANIE DOPYTU, a to na čas do vybavenia dopytu alebo cenovej ponuky. Súhlas je možné kedykoľvek u prevádzkovateľa odvolať zaslaním žiadosti na email elgauco@elgauco.sk.

Predajňa v CITY PARKU

Exkluzívna predajňa sedacích súprav EL GAUČO sa nachádza priamo v obchodnej pasáži CITY PARK v Trnave. Na ploche 800 m2 ponúka viac ako 40 typov vystavených sedačiek, aby ste sa o ich kvalitách mohli presvedčiť ešte pred samotnou kúpou. EL GAUČO sa zameriava i na rozšírený sortiment exkluzívneho nábytku - stoly, stolíky, stoličky.

pre1pre4
logo 2

800 m2

predajnej plochy v CITY PARKU

viac ako 40

vystavených sedacích súprav v predajni

viac ako 450

predajných položiek ponúkaných z nášho sortimentu

city park

Copyright El GAUČO s.r.o. 2017, web a seo: fg Ateliér