SIENA

Kreslo

Pohodlné kreslo SIENA so širokým sedacím priestorom, oblými podrúčkami

Podrobnosti

Dostupnosť: na objednávku

Cena s DPH:

573 EUR

* cena v prevedení - základný variant látky, nemusí korešpondovať s obrázkom

Popis:

Pohodlné kreslo SIENA so širokým sedacím priestorom, oblými podrúčkami a vyššou chrbtovou opierkou, osadené na masívnej kovovej nohe. Vyberte si z veľkej škály ponúkaných poťahov a dodajte vášmu interiéru moderný nádych.

Rozmery a ceny:

Rozmery : šírka 84 cm, výška 90 cm, hĺbka 80 cmCena kreslo

Kategória látky A B C D E F G H
Cena s DPH v EUR 573 EUR 590 EUR 608 EUR 625 EUR 643 EUR 660 EUR 678 EUR 698 EUR

Látky:

Na výber je 36 kolekcií v 8 cenových kategóriach látok (kategórie A, B, C, D, E, F, G, H). Hore uvedené ceny kresla a segmentov sú ceny kategórie látky A. V katalógu - nižšie je 36 kolekcií látok (v 8 kategóriach). Pri každej kolekcii látok je uvedená aj kategória, do ktorej je kolekcia zaradená.

Ceny sedačiek a segmentov v prevedení s látkou kategórie B až H - požiadajte prostredníctvom dopytu cez formulár, alebo prostredníctvom mailu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

arezo 1
Látky Castle 166 a Castle 168, cena: 590 EUR s DPH
arezo 1
Látky Castle 48 a Castle 143, cena: 590 EUR s DPH

Preverte
si dostupnosť, overte si cenu:

Pri každom sortimente si môžete preveriť dostupnosť sedacej súpravy a cenu. Vždy Vás budeme kontaktovať ihneď, ako to bude možné.

Potvrdením súhlasu a odoslaním tohto formuláru udeľujem prevádzkovateľovi, El Gaučo s. r. o., prevádzka: Trstínska 3, 917 08 Trnava, IČO: 51 071 835, súhlas so spracúvaním svojich vyššie uvedených osobných údajov na účel SPRACOVANIE DOPYTU, a to na čas do vybavenia dopytu alebo cenovej ponuky. Súhlas je možné kedykoľvek u prevádzkovateľa odvolať zaslaním žiadosti na email elgauco@elgauco.sk.

Predajňa v CITY PARKU

Exkluzívna predajňa sedacích súprav EL GAUČO sa nachádza priamo v obchodnej pasáži CITY PARK v Trnave. Na ploche 800 m2 ponúka viac ako 40 typov vystavených sedačiek, aby ste sa o ich kvalitách mohli presvedčiť ešte pred samotnou kúpou. EL GAUČO sa zameriava i na rozšírený sortiment exkluzívneho nábytku - stoly, stolíky, stoličky.

pre1pre4
logo 2

800 m2

predajnej plochy v CITY PARKU

viac ako 40

vystavených sedacích súprav v predajni

viac ako 450

predajných položiek ponúkaných z nášho sortimentu

city park

Copyright El GAUČO s.r.o. 2017, web a seo: fg Ateliér