Slide background
Slide background
Slide background

O nás

Spoločnosť EL GAUČO je zameraná na predaj kvalitných kožených sedacích súprav z pravej talianskej kože. Moderná priestranná predajňa sa nachádza priamo v obchodnej pasáži CITY PARKU v Trnave. Dostupnosť parkovania zákazníkov je priamo pred predajňou.

Predajňa V CITY PARKU TRNAVA

city parkEL GAUČO ponúka viac ako 40 druhov úžasných sedacích súprav, elegantných stolov a stoličiek, ktoré sú priamo k nahliadnutiu , vyskúšaniu a aj kúpe v showroome s rozlohou 800 m2.

GPS súradnice: 48.3857584,17.5740505

Google mapa (Trstísnka 3, Trnava CITY PARK)

3D VIRTUÁLNA PREHLIADKA PREDAJNE - pozri nižšie

pre3pre1pre2pre4

Ponúkaný sortiment

Kožené sedačky si môžete vybrať z rôznych variantov - rohové, sedačky v tvare U a tiež sedacie súpravy 3-2-1, podľa vašich potrieb. Poťahový materiál s najvyššou kvalitou v hrúbke 1,2 - 2 mm je poctivo vyberaný zo surovej kože, ručne spracovaný a kvalitne ošetrený a zafarbený, plne rešpektujúc životné prostredie. EL GAUČO ponúka na výber nielen koženú paletu poťahov, ale taktiež luxusné textílie, ktoré sú triumfom fantázie, farieb a vysokej kvality. Predajňa svoj sortiment rozšírila aj o exkluzívny dizajnový nábytok stolov a stoličiek, aby poskytla zákazníkovi čo najlepší komfort pri zladení a výbere.

Pre maximálu pohodlnosť a expresné dodanie zákazníkovi, má predajňa k dispozícii tovar i v skladových priestoroch, priamo v predajni. Je len na vás, či si vyskladáte model podľa vašich predstáv na mieru, alebo podľahnete čaru a neskutočnej pohodlnosti a vyberiete si sedačku, alebo nábytok priamo v predajni.

sedacky u321 sedacky

Jedinečná kvalita

Sedačky spoločnosti EL GAUČO sú výnimočné svojim kvalitným spracovaním, nadčasovým dizajnom a ergonomickým tvarovaním. Pre vaše dokonalé pohodlie sú vybrané sedacie súpravy zdokonalené o polohovateľné opierky hlavy, opierky rúk, nastaviteľný sklon a poloha sedadla, či možnosť výsuvu na vyloženie nôh, s manuálnym, alebo elektrickým ovládaním. Sedacie súpravy a nábytok si v pohodlí domova môžete vybrať z ponúkaného katalógu.

Servis pre zákazníka a doparava sortimentu

Veľká ponuka unikátnych sedacích súprav v klasickom, modernom, nadčasovom a tiež v chesterfieldovom prevedení, dizajnový nábytok, profesionálne poradenstvo,  záručný a pozáručný servis. Doprava v rámci SR do 100 km od predajne zdarma (platí len na sedacie súpravy alebo nákup nad 1 000 EUR).

Navštívte náš showroom a presvedčte sa sami o ponúkaných kvalitách spoločnosti EL GAUČO.

Vrituálna 3D prehliadka našej predajne

Chcete si pozrieť naše priestory? Presvedčiť sa čo ponúkame? Urobte si kompletnú prehliadku našej predajne. Uvidíte, čo máme vystavené, a čo v predajni nájdete. Na 800m2 plochy uvidíte množstvo originálnych vystavených kúskov.

Ako postupovať v 3D prehliadke?

Kliknite na tlačítko 3D virtuálna prehliadka. A za okamih sa objaví začiatok prehliadky. Postupujte buď:
1. pomocou šipky - vždy v smere prehliadky (ak šipka nie je vidieť pomocou myši otáčajte sa v obraze - niekedy šipka je mimo zorného uhla)
2. alebo klikajte na lištu vľavo kde je zoznam fotografií, ktoré idú chronologiky v smere prehliadky.

Preverte
si dostupnosť, overte si cenu:

Pri každom sortimente si môžete preveriť dostupnosť sedacej súpravy a cenu. Vždy Vás budeme kontaktovať ihneď, ako to bude možné.

Potvrdením súhlasu a odoslaním tohto formuláru udeľujem prevádzkovateľovi, El Gaučo s. r. o., prevádzka: Trstínska 3, 917 08 Trnava, IČO: 51 071 835, súhlas so spracúvaním svojich vyššie uvedených osobných údajov na účel SPRACOVANIE DOPYTU, a to na čas do vybavenia dopytu alebo cenovej ponuky. Súhlas je možné kedykoľvek u prevádzkovateľa odvolať zaslaním žiadosti na email elgauco@elgauco.sk.

Predajňa v CITY PARKU

Exkluzívna predajňa sedacích súprav EL GAUČO sa nachádza priamo v obchodnej pasáži CITY PARK v Trnave. Na ploche 800 m2 ponúka viac ako 40 typov vystavených sedačiek, aby ste sa o ich kvalitách mohli presvedčiť ešte pred samotnou kúpou. EL GAUČO sa zameriava i na rozšírený sortiment exkluzívneho nábytku - stoly, stolíky, stoličky.

pre1pre4
logo 2

800 m2

predajnej plochy v CITY PARKU

viac ako 40

vystavených sedacích súprav v predajni

viac ako 450

predajných položiek ponúkaných z nášho sortimentu

city park

Copyright El GAUČO s.r.o. 2017, web a seo: fg Ateliér