K-1712

Kožená rohová sedačka

Tento model dopĺňaju elektrické sklápateľné sedadlá a lakťová opierka

Podrobnosti

Dostupnosť: skladom/na objednávku

Cena s DPH:

od 2 699 EUR

* cena platí pri základnom modeli, ostatné modely v sekcii Prevedenia (nižšie)

Popis:

Špeciálne navrhnuté opierky sedačky zvýšia pohodlie na maximum. Tento model dopĺňaju elektrické sklápateľné sedadlá a lakťová opierka. Vďaka pridanému ležadlu sedačka výborne vynikne v priestore. Tento model je dostupný v rôznych kožených prevedeniach.

Rozmery:

k1712 rozmery

Prevedenia:

Koža + PVC: 2 699 EUR s DPH

Koža všetky časti: 5 399 EUR s DPH

Preverte
si dostupnosť, overte si cenu:

Pri každom sortimente si môžete preveriť dostupnosť sedacej súpravy a cenu. Vždy Vás budeme kontaktovať ihneď, ako to bude možné.

Potvrdením súhlasu a odoslaním tohto formuláru udeľujem prevádzkovateľovi, El Gaučo s. r. o., prevádzka: Trstínska 3, 917 08 Trnava, IČO: 51 071 835, súhlas so spracúvaním svojich vyššie uvedených osobných údajov na účel SPRACOVANIE DOPYTU, a to na čas do vybavenia dopytu alebo cenovej ponuky. Súhlas je možné kedykoľvek u prevádzkovateľa odvolať zaslaním žiadosti na email elgauco@elgauco.sk.

Predajňa v CITY PARKU

Exkluzívna predajňa sedacích súprav EL GAUČO sa nachádza priamo v obchodnej pasáži CITY PARK v Trnave. Na ploche 800 m2 ponúka viac ako 40 typov vystavených sedačiek, aby ste sa o ich kvalitách mohli presvedčiť ešte pred samotnou kúpou. EL GAUČO sa zameriava i na rozšírený sortiment exkluzívneho nábytku - stoly, stolíky, stoličky.

pre1pre4
logo 2

800 m2

predajnej plochy v CITY PARKU

viac ako 40

vystavených sedacích súprav v predajni

viac ako 450

predajných položiek ponúkaných z nášho sortimentu

city park

Copyright El GAUČO s.r.o. 2017, web a seo: fg Ateliér